Гідравліка Захід -
потужний завод з виробництва гідроциліндрів.
Опора Вашого бізнесу.
Гарантія від 1 до 3 років
Більше 10 років досвіду
Станочний парк 60 одиниць
Реалізація складних проектів
Кваліфікований персонал
Про Компанію

Ключові цінності компанії «Гідравліка захід» - це високий професіоналізм наших співробітників, орієнтація на клієнта та командна робота.

Наша основна ціль - комплексне забезпечення підприємств елементами гідравлічного обладнання та комплектуючими найвищої якості.

Ми володіємо повним комплексом технічного обладнання, яке необхідне для виготовлення гідроциліндрів, гідростанцій та армованих рукавів високого тиску.

Завдяки багатолітньому досвіду співробітників та індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми маємо можливість швидко вирішувати проблеми комплектації підприємств елементами силової гідравліки у найкоротші терміни. Наші технічні спеціалісти завжди зможуть надати консультацію по підбору та встановленню потрібного Вам гідравлічного обладнання.

Гідроциліндри від компанії "Гідравліка Захід"

гідроциліндри

Підприємство "Гідравліка Захід" є найбільшим постачальником гідравлічного обладнання та комплектуючих до них. Компанія працює тільки з перевіреними матеріалами, тому кожен клієнт отримує гідроциліндри тільки найвищої якості. Напрямки нашого підприємства:

 • виготовлення гідравлічного обладнання;
 • безпосередній ремонт гідроциліндрів;
 • прямі продажі комплектуючих для виготовлення;
 • пряма поставка з'єднань для труб;
 • виготовлення гідростанцій і армованих рукавів високого тиску;
 • пряма поставка компонентів гідравліки;
 • поставка фітингу для армування і мірного рукава.

В компанії "Гідравліка Захід" працюють тільки професійні співробітники, які проконсультують вас з будь-якого питання і нададуть допомогу в підборі гідравлічного обладнання, комплектуючих та ремонту. Ми гарантуємо якість нашої продукції, так як працюємо з перевіреними європейськими постачальниками запчастин. Все оснащення буде працювати без збоїв і прослужить весь термін своєї експлуатації, в тому числі і гідравлічні насосні станції.

Якісний ремонт гідроциліндрів від нашої компанії

ремонт гідроциліндрів

Будь-яке обладнання може вийти з ладу, крім придбаного у компанії "Гідравліка захід". Якщо і з вами трапилася така неприємність, то наша команда професіоналів прийде на допомогу і відремонтує гідроциліндри будь-яких видів:

 • ГЦ односторонньої і двосторонньої дії;
 • телескопічне гідравлічне обладнання;
 • плунжерні гідроциліндри;
 • поршневі гідроциліндри.

Гідравлічне обладнання використовується в багатьох сферах, таких як будівництво, сільське господарство, на лісозаготівельних підприємствах і в будь-якій промисловій техніці. Ми виконуємо ремонт гідроциліндрів для будь-якої з цих галузей. Кожен замовник може бути впевнений в якості як ремонту, так і виготовленої нами продукції, адже ми використовуємо такі матеріали перевірених європейських виробників як:

 • штоки сталі 20MnV6, 42CrMo4, C55 і С45;
 • труби H8, H9 стали St Е 460, St 52, St 52.3, Е 410 іЕ355.

У нас ви не зіткнетеся з проблемою відсутності в наявності тієї чи іншої запчастини. На складі компанії "Гідравліка захід" завжди є все: кришки (передні і задні), поршні, комплекти ущільнювачів, вуха, труби для виготовлення гідроциліндрів. Саме тому ремонт гідроциліндрів або їх виготовлення не буде затягнуто за часом, всі роботи будуть виконані якісно і в стислі терміни.

Де купити гідроциліндри?

купити гідроциліндр

Якщо ви задаєте собі це питання, значить ви не заходили на сайт компанії "Гідравліка захід", так як в нашому асортименті ви знайдете все, що необхідно. Крім цього, у нас існує спеціальна послуга персонального замовлення. Ми виготовимо гідроциліндри на вашу індивідуальним технічним завданням. Наша команда професійних інженерів нададуть конструкцію ГЦ в короткі терміни, а головне якісну! Таке обладнання може бути виготовлено для різних сфер і умов експлуатації. Воно буде працювати довго і безвідмовно, і точно підійде за всіма технічними характеристиками. Ще думаєте, де купити гідроциліндр? На це питання у нас є свої аргументи. Наша компанія може виготовити ГЦ одно- або двосторонньої дії, поршневі і плунжерні гідроциліндри. Виробничі потужності нашого підприємства дозволяють виготовити нам гідравлічне обладнання з такими технічними характеристиками:

 • хід поршня 6000 мм;
 • діаметр може варіюватися від 25 до 300 мм;
 • робочий тиск може досягати 700 бар;
 • діаметр штока варіюється від 12 до 140 мм;
 • швидкість руху поршня досягаємо 1 м/с.

Перед тим як купити гідроциліндр, вам необхідно визначитися з його технічними характеристиками. Наші менеджери допоможуть вам у цьому нелегкому завданні! Вони ознайомлять вас з усім асортиментом нашої продукції і запропонують відповідний варіант саме для вас. Якщо вам необхідний ГЦ за індивідуальним технічним завданням, то і це не є для нас проблемою! Наші фахівці підкажуть вам як правильно визначити параметри обладнання, яке залежить від умов експлуатації і технічних потреб. Після цього наша професійна команда інженерів сконструюють для вас ГЦ найвищої якості.

Ви можете бути впевнені в надійності кожного товару, придбаного в Гідравліка Захід. На все гідроциліндри від нашої компанії надається гарантія терміном на 12 місяців. Ми впевнені в якості своєї продукції, так як використовуємо надійні матеріали від передових європейських виробників. Просто зайдіть на наш сайт і переконайтеся в цьому самі. Ми працюємо для вас! А це означає, що будь-який гідравлічне обладнання буде працювати злагоджено і максимально довго. Телефонуйте нам на номер (032) 232-93-34 або пишіть на e-mail info@hydrowest.com.ua і отримаєте безкоштовну професійну консультацію наших фахівців. Чи не роздумуйте, якого виробника вибрати! Підприємство "Гідравліка Захід" вже давно зарекомендувало себе на ринку гідравлічного обладнання, як надійна і чесна компанія. До нас звертаються як приватні особи, так і підприємці з різних сфер діяльності. Всі матеріали для виготовлення гідроциліндра за індивідуальним замовленням виробляються з якісних металів, які можуть витримати високу тиску без деформації. Також всі комплектуючі мають антикорозійні властивості, що підвищує термін експлуатації гідравлічного обладнання.

Який купити гідроциліндр?

купити гідроциліндри

Перед тим, як визначитися з вибором і купити гідроциліндри, потрібно дізнатися більше про конструктивні особливості гідроциліндрів. Всі вони визначаються умовами, в яких обладнання буде експлуатуватися, а також типами з'єднання, хар-м робіт, динамікою, швидкістю руху поршня, рідиною та іншими характеристиками. Одним з важливих параметрів є спосіб монтажу штока і корпусу ГЦ (гільзи). Виділяють такі основні типи:

 • спереду - вилка, а ззаду-підшипник;
 • вушка з шарнірними підшипниками з обох сторін;
 • проушина (передня) регульована;
 • двухштоковий ГЦ;
 • фланцеве кріплення ГЦ;
 • цапфа і різьблення на штоку для гідроциліндра;
 • ГЦ на стяжних шпильках;
 • ГЦ високого тиску для ГЦ;
 • вушка з радіальними підшипниками ковзання по обидва боки;
 • ГЦ з отворами для фіксації, що знаходяться в вушку і штоці;
 • шарнірний підшипник в вушку і різьблення на штоку;
 • Гідроциліндри на лапах.

Щоб визначитися з тим, який тип кріплення вибрати, краще проконсультуватися у фахівців. Вони точно зможуть визначити необхідні кріплення і самі гідроциліндри, які повністю задовольнять потреби в експлуатації гідравлічного обладнання. Щоб отримати консультацію, зверніться до наших професіоналів, зателефонувавши по телефону, який вказаний на нашому сайті. Вони дадуть вам вичерпну інформацію і зорієнтують вас в нашому асортименті. Звертайтеся до нас і отримаєте якісну продукцію за доступною ціною!

Переваги гідроциліндрів фланцеві

виробництво гідроциліндрів

Для початок, потрібно розібратися в тому, що таке Фланець? Фланець - це деталь зазвичай круглої форми, але не обов'язково, може бути і квадратної, в якій є отвори для шпильок і болтів, щоб міцно з'єднати вузол. Його використовують для геометричного відомості труб, трубопровідної арматури, труб, а в нашому випадку гідроциліндра. Гідроциліндри з фланцевим кріпленням можуть бути трьох видів залежно від місця з'єднання:

 • передні;
 • задні;
 • двосторонні.

Використовувати такий тип з'єднання можна для різних видів ГЦ, навіть для універсального пристрою з двостороннім дією, яке призначене для динамічних і статичних випробувань. Купивши гідроциліндри Фланцеві в компанії "Гідравліка захід", ви переконаєтеся, вони мають кращі динамічні параметри, які дозволять створити рівні навантаження на осі при стисненні і розтягуванні. Щоб контролювати швидкість, переміщення рідини і навантаження можна використовувати додаткові датчики, перетворювачі тиску та інші технологічні новинки. Для зручності монтажу наші інженери можуть використовувати стандартну різьблення, щоб закріпити гидроцилиндр фланцевий безпосередньо на елемент навантаження. При виробництві гідроциліндрів ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому можемо гарантувати:

 • високу ступінь зносостійкості поршень;
 • низький коефіцієнт тертя в вузлах;
 • висока ступінь втоми;
 • можливий високий тиск.

Нагадаємо, що наші інженери можуть виготовити фланцевий ГЦ за вашим індивідуальним замовленням. Надайте нам технічне завдання і наші фахівці виготовлять ідеальний для вас гідроциліндр. Забудьте про поломки і заміни запчастин, замовляйте гідравлічне обладнання в "Гідравліка Захід". У нас ви знайдете все: від комплектуючих до обладнання силової гідравліки!

Що таке гідроциліндри Цапфа?
гідроциліндри Львів

Що ж таке Цапфа? Це частина вала або осі, до якого кріпиться підшипник. Цапф можна використовувати як в гідроциліндрах, так і в інших пристроях. Він повинен бути виготовлений з високоякісних металів, які не будуть піддаватися корозій від зовнішнього навколишнього середовища і будуть витримувати великі навантаження без деформацій.

В гідроциліндрі цапфа зазвичай займає місце фіксації. Якщо розглядати таку ситуацію, то частина вушка ГЦ, фланця або шарнірної головки буде кріпитися до штока. У цьому випадку обов'язковим є герметичне з'єднання штока і основної частини гідравлічного обладнання. Також між штоком під час експлуатації, заглушкою і цапф не може бути не найменшого простору. Гідроциліндри Цапфа повинні мати на гільзі один або два бурти. У даній ситуації ГЦ кріпиться в сідлі буртами, а хомут монтується поверх буртів, цапфа безпосередньо кріпитися до хомута.

Купити гідроциліндри Цапфа можна на нашому сайті. Зазвичай цапф використовують для шарнірних ГЦ. Його місце кріплення може бути як спереду, ззаду головки, так і посередині. Виділяють 2 види цапф:

 • монтовані;
 • злиті з гільзою.

Спереду або ззаду головки зазвичай розміщуються монтовані цапфи, а ось посередині використовують зварені (злиті) у гільзи. Сферами застосування ГЦ з цапфами є ремонтно-дорожні сервіси, виробництва тракторів або важкої техніки, а також інші галузі. У нашому каталозі ви знайдете широкий асортимент продукції різного типу, а якщо не знайдете, то ми виготовимо для вас гідроцилиндр за індивідуальним технічним завданням з заданими вами параметрами.

Якщо вам потрібна консультація по гідроцилиндрам, то дзвоніть нам за телефону, який вказано на нашому сайті. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання!

Гідроциліндри на лапах для роботи в умовах високого тиску

Для роботи в умовах високого тиску використовують гідроциліндри на лапах. Лапи - це невеликі виступи, які є додатковими кріпленнями гідроциліндра до основної гідросистемі. Додаткова фіксація ГЦ дозволяє використовувати його в умовах максимального тиску до 700 бар. Лапи виготовляються з високоякісних сплавів, які не деформуються від впливу на них високих навантажень, а також не піддаються корозії від агресивних зовнішніх факторів.

Купити гідроциліндр на лапах ви можете на нашому сайті. Зверху сторінці в шапці вказано телефон зв'язку з менеджерами, яким ви можете задати питання та замовити продукцію. Гарантія на всі товари від "Гідравліка Захід" 12 місяців з дня покупки.

Виробництво гідроциліндрів - це не все, чим займається наша компанія. Також до нас ви можете звернутися за послугами ремонту та замовлення комплектуючих. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними матеріалами від європейських виробників. Замовляючи у нас продукцію, ви отримуєте якісний товар за прийнятною вартістю! Забудьте про поломки або виході з ладу гідравлічного обладнання. Підприємство "Гідравліка Захід" гарантує вам довгий термін експлуатації гідроциліндрів, придбаних у нас!

Детальніше Сховати