Каталог Товарів
Якісні комплектуючі європейських виробників зі складу та під замовлення.
Показати всі категорії

Гідроакамулятори

Економічно доцільно застосовувати гідроакумулятори в системах з епізодичними піками розходу, які значно перевищують середній росхід рідини в гідросистемі. Встановлена потужність гідроприводу при цьому може бути зменшена в півтора-два рази, а споживання енергії такою системою можна знизити більш, ніж на 50%. Пропонуємо акумулятори кращих виробників: Hydac, Ponar, OMT і т.п. Різні по конструкції (поршневі, балонні, мембранні, сильфонні) і призначенням пневмогідроаккумулятори дозволяють отримати рішення для багатьох завдань.

Гідравлічні розподільники

Пропонуємо ручні, механічні або електромагнітні гідравлічні розподільники провідних болгарських виробників Caproni ( Капроні) і Badestnost (Бдещност). Якісне європейське промислове обладнання гарантує довгу, стабільну і безвідмовну роботу механізмів і гідравлічних систем.

Гідромотори

Гідравлічні прилади і гідромотори успішно застосовуються в різних сферах діяльності людини. Гідронасоси і гідромотори можна побачити скрізь, де необхідний потужний силовий вплив в механізмах і вузлах. Що таке гідромотор? Гідромотор -це пристрій, який призначений для перетворення енергії рідини в механічну енергію для руху робочого органу. Часто таким органом є вихідний вал. Його рух забезпечує роботу машини.

Дільники потоку

Дільники потоку застосовуються в тому випадку, якщо необхідно забезпечити заданий співвідношення швидкостей руху вихідних ланок, коли необхідно забезпечити висування штоків двох гідроциліндрів з однаковими швидкостями незалежно від навантаження на штоках, тоді в гідросистему може бути встановлений дільник потоку, який ділив вхідний потік на дві рівні частини. Пропонуємо дільники кращих виробників: Casappa, Vivoil, Caproni та ін.

Запірна арматура

Найширше застосування в промисловості отримала запірна арматура загальнотехнічного призначення, яка використовується при транспортуванні неагресивних рідин і газів. Запірна арматура спеціального призначення застосовується для корозійних, агресивних або токсичних середовищ, а також для умов високого тиску, низьких і наднизьких температур, вакууму. Виготовляється з легованих хромонікелевих сталей.

Клапани гідравлічні

Гідравлічний клапан в гідравлічних машинах і гідроприводах, прилад, в якого розміри робочого каналу змінюються внаслідок потоку гідравлічної рідини, який проходить крізь отвір. Гідравлічні клапани можуть виконувати наступні функції: захист гідросистем і механізмів машини від перенавантаження; створення певного постійного тиску в окремих ланках гідросистеми; контроль напрямку потоку рідини; редуціювання тиску рідини в окремих ланках гідросистеми; створення певного постійного перепаду тиску на окремих ділянках гідросистеми; здійснення заданої послідовності дій робочих органів машини з метою блокування.

Насоси гідравлічні

Гідронасос-це ведуча частина гідравлічної конструкції, від якої залежить правильна і безперебійна робота всієї системи. В даному приладі відбувається перетворення механічної енергії з енергії рідини, яка внаслідку впливає на робочий орган. Зазвичай таким органом є вихідний вал, який починає працювати після отримання перетвореної енергії. Обертальні рухи вала призводять до роботи усієї машини. Таким чином гідравлічний насос допомагає вирішити проблеми у багатьох галузях, а саме: нафтогазовій промисловості, авіації, залізничній галузі, лісопереробній галузі. Гілронасоси є частиною автомобілів, автокранів, дорожньої і будівельної техніки

Фільтри

Найбільшого поширення отримали механічні фільтри. При забрудненні такі фільтри знімаються з агрегату і замінюються новими. Втім також існують і масляні фільтри зі змінним фільтруючим елементом, корпус розбірний. Механічні фільтри набули широкого поширення в системах об'ємного гідроприводу. Конструктивно виділяють наступні типи механічних фільтрів: паперові (картонні); сітчасті; повстяні; дротові; пластинчасті і ін. Паперові та повстяні фільтри відносять до фільтрів тонкої фільтрації, а сітчасті, пластинчасті і дротяні - до фільтрів середньої і грубої фільтрації. У всіх системах використовуються обидва типи фільтрів.

Поршні гідроциліндрів

Пропонуємо великий асортимент поршнів для гідроциліндрів європейських виробників. Можливість виготовлення поршнів для гідроциліндра згідно технічного завдання на верстатах з ЧПК.

Теплообмінники, маслоохолоджувічі

Теплообмінник - пристрій, що охолоджує робочу рідину. Може бути повітряним або водяним. Активно застосовується в системах з важкими умовами роботи. Пропонуємо теплообміники наступних виробників: Hydac, Ponar, Emmegi і т.п.

Труба хонінгована

Пропонуємо труби для виготовлення гідроциліндрів безшовні та зварні, холоднотягнуті та гарячекатані, хонінговані. Матеріал: сталь St52; St52.3; E410; E355; St E460. Діаметр: внутрішній від 25 до 500мм. Товщина стінки: від 5 до 30мм. Довжина: вказується замовником. Стандартний допуск при порізці 0...+5мм. Шорсткість внутрішньої поверхні: не перевищує Ra max 0.4мкм. Остаточна обробка: Відпал("SR" згідно EN10305 / "BK+S" згідно DIN 2391). Після останнього протягування труба піддається відпалюванню в середовищі інертного газу або вакуумі для надання сталі кращої однорідності структури та зняття надлишкових напружень. Нормалізація ("N" згідно EN10305 / "NBK" згідно DIN 2391). Отримана холодним протягуванням труба піддається нагріванню до температур вище критичних точок, що дозволяє зняти напруження матеріалу труби та покращити її технологічні характеристики.

Штоки хромовані

Пропонуємо зі складу шток хромований для ремонту та виготовлення гідроциліндрів. Матеріал: сталь С45, 20MnV6, C55, 42CrMo4. Зовнішній діаметр: від 8 до 250мм. Довжина: вказується замовником. Стандартний допуск при порізці 0...+5мм. Шорсткість хромованої поверхні: Ra 0,10?0.25 мкм. Допуски на діаметр f7 згідно EN 20286. Товщина шару хромування для штоків з діаметром до 19 мм складає більше 14 мкм, для діаметрів від 20 до 125 мм — більше 20 мкм.Твердість покриття, за Віккерсом, становить 850 одиниць. Після хромування кожен шток проходить перевірку на: -рівномірність хромового покриття; -характеристики поверхневого шару; -відповідність геометричних показників (допусків). Похибка прямолінійності становить 0,3 мм на 1 м довжини. Овальність поперечного перерізу не перевищує половини допусків на діаметр. У нас Ви можете замовити виготовлення штоку з механічною обробкою згідно вашого креслення або ескізу.