Каталог Товарів
Якісні комплектуючі європейських виробників зі складу та під замовлення.
Показати всі категорії

Труба хонінгована

Пропонуємо труби для виготовлення гідроциліндрів безшовні та зварні, холоднотягнуті та гарячекатані, хонінговані. Матеріал: сталь St52; St52.3; E410; E355; St E460. Діаметр: внутрішній від 25 до 500мм. Товщина стінки: від 5 до 30мм. Довжина: вказується замовником. Стандартний допуск при порізці 0...+5мм. Шорсткість внутрішньої поверхні: не перевищує Ra max 0.4мкм. Остаточна обробка: Відпал("SR" згідно EN10305 / "BK+S" згідно DIN 2391). Після останнього протягування труба піддається відпалюванню в середовищі інертного газу або вакуумі для надання сталі кращої однорідності структури та зняття надлишкових напружень. Нормалізація ("N" згідно EN10305 / "NBK" згідно DIN 2391). Отримана холодним протягуванням труба піддається нагріванню до температур вище критичних точок, що дозволяє зняти напруження матеріалу труби та покращити її технологічні характеристики.

  Труби для гідроциліндрів від Гідравліка Захід

  Труби для гідроциліндрів

  Невід'ємною частиною гідравлічного обладнання є труби для гідроциліндрів. Вони необхідні не тільки при поломці або заміні, а й при виробництві ГЦ. Труби для виготовлення гідроциліндрів пропонує компанія Гідравліка Захід. Наша компанія займається виробництвом гідравлічного обладнання, а також всіх необхідних комплектуючих. На нашому сайті ви знайдете:

  • труби і штоки для ГЦ;
  • ГЦ;
  • прецизійні гідравлічні труби;
  • силову гідравліку;
  • гідророзподілювачі;
  • рукава високого тиску;
  • гідравлічні насосні станції.
  • арматура для ВД рукава.

  Наша компанія давно зарекомендувала себе на ринку як перевірений, надійний виробник і постачальник комплектуючих. Ми працюємо тільки з якісними сертифікованими матеріалами від передових європейських виробників. Тому наші гідроциліндри знаходяться поза конкуренцією на вітчизняному ринку. На всю продукцію від компанії Гідравліка Захід діє гарантія протягом 12 місяців.

  Крім продажу і виготовлення гідроциліндрів ми займаємося ремонтом гідравлічної техніки будь-якої складності. Ви можете отримати безкоштовну консультацію у наших фахівців, просто зателефонувавши по телефону, який вказаний в шапці нашого сайту. Ми допоможемо вам зрозуміти причину поломки і усунути її в найкоротші терміни. Крім цього у нас ви можете замовити персональне виготовлення і купити труби для гідроциліндрів, штоки та інше.

  Купити труби для гідроциліндрів в Гідравліка Захід

  Труби для виготовлення гідроциліндрів

  Серед нашого широкого асортименту товарів ви можете знайти труби для гідроциліндрів за прийнятною вартістю. Ми пропонуємо нашим клієнтам такі різновиди труб для ГЦ:

  • безшовні (гарячекатані, холоднотянуті) труби;
  • зварні труби;
  • хонінговані труби.

  Всі ці різновиди відрізняються своїми технічними характеристиками і технікою їх виготовлення. Наші виробничі потужності дозволяють нам надасть клієнтам будь-який з видів труб для ГЦ навіть в стислі терміни.

  Щоб правильно вибрати і купити труби для гідроциліндрів, потрібно знати необхідний діаметр, довжину і товщину стінок вироби. Всі ці параметри залежать від технічних характеристик самого гідроциліндра і умов, в яких він експлуатується. Людина, що знає всі ці тонкощі, без особливих зусиль підбере необхідну йому трубу для ГЦ. Якщо ж у вас виникнуть труднощі, то без зволікань звертайтеся до консультантів компанії Гідравліка Захід. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть підібрати підходящу продукцію. Якщо до труб для ГЦ вам потрібно купити штоки, то і в цьому ми вам допоможемо. У нас ви знайдете все для виготовлення і ремонту гідроциліндрів.

  Додатковим бонусом для кожного клієнта є те, що ми приймаємо індивідуальні замовлення. Що це означає? Наші інженери виготовлять для вас по персональному технічним завданням то, що ви шукали і не могли знайти. Наші гідроциліндри та комплектуючі до них успішно застосовуються в різних сферах діяльності: сільськогосподарської, лісозаготівельної, будівельної і для будь-якої промислової техніки. Ви запитаєте, чому потрібно вибрати Гідравліка Захід? Все дуже просто у нас працюють професійні інженери і техніки з багаторічним стажем роботи, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, а також використовуємо симбіоз власних напрацювань і всіх технологічних новинок галузі виробництва гідравлічного устаткування. Що потрібно зробити, щоб переконатися в цьому? Купити труби для гідроциліндрів на нашому сайті за прийнятною ціною і забути на весь термін експлуатації про їх заміни або ремонту!

  Гідравліка Захід - передове виробництво труб для гідроциліндрів

  купити труби для гідроциліндрів

  Так як Гідравліка Захід займається виробництвом ГЦ, то ми напевно знаємо, які комплектуючі, штоки і труби краще підійдуть на той або інший пристрій. Наша компанія надає такі труби для гідроциліндрів (основні параметри):

  • товщина металу варіюється від 5 до 30 мм;
  • поперечний діаметр (внутрішній) від 32 до 250 мм;
  • довжина за бажанням замовника.

  При виробництві труб для гідроциліндрів ми використовуємо тільки якісну сталь таких марок. Всі труби для ГЦ служать весь період своєї експлуатації, це може гарантувати компанія Гідравліка Захід. Наші товари перевірені часом і нашими постійними клієнтами, які рекомендують нас, як кращих виробників гідравлічного обладнання в Україні. Вони знають це не з чуток, а на власному досвіді.

  Під час виготовлення також ми враховуємо параметри шорсткості внутрішньої поверхні труби. Дана характеристика дуже важлива для роботи ГЦ, так як високий коефіцієнт Ramax викличе підвищення показника тертя рідини. Коефіцієнт шорсткості в трубах від компанії Гідравліка Захід не перевищує показника 0,4мкм, що знаходиться в рамках допустимого державного стандарту.

  виробництво труб для гідроциліндрів

  Вся продукція, випущена з нашого конвеєру, проходить випробування за всіма параметрами (жорсткість, стійкість до деформацій та інше). Як еталон ми беремо тільки європейські стандарти якості. Саме тому у нас налагоджено успішне взаємне співробітництво з підприємствами з країн Європейського союзу.

  Виробництво труб для гідроциліндрів - це невід'ємна частина підприємства Гідравліка Захід, яке займається створенням, як нових ГЦ, так і всіма видами ремонтних робіт гідравлічного обладнання. Також ви можете звернутися до нас для замовлення арматур, штоків і силовий гідравліки для мобільної техніки. Особливість нашого підприємства - це висока якість продукції. Наші менеджери можуть надати вам безкоштовну консультацію в будь-яких питаннях, що стосуються гідравлічного обладнання, їх комплектуючих і установки. Ми вирішимо будь-яку вашу задачу, поставлену перед нами, так як наша команда професіоналів має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для уточнення деталей замовлення ви можете зв'язатися з нами за телефоном +38 (032) 232-93-34 або написати на нашу електронну пошту info@hydrowest.com.ua.

  Для поліпшення властивостей стали на нашому підприємстві проводитися остаточна обробка металу, а саме отжиг "SR" та "BK + S" відповідно EN10305 і DIN 2391. Після кінцевого витягування труб віджигається в середовищі інертного газу або в повних вакуумних умовах. За рахунок цього поліпшується однорідна структура стали і знімається зайві напруження.

  При виробництві труб холодним витягуванням, всі вироби проходять нормалізацію "N" і "NBK" відповідно згідно EN10305 і DIN 2391. Внаслідок цього труба нагрівається до MAX температури. Це покращує технічні характеристики кінцевої продукції і знімає надмірну напругу сталі.

  Де купити якісні безшовні труби для гідроциліндрів?

  безшовні труби для гідроциліндрів

  Компанія Гідравліка Захід є передовим виробництвом по виготовленню безшовних труб для гідроциліндрів. Для їх виробництва ми використовуємо тільки якісні металлосплави, нові технології в симбіозі з нашим багаторічним досвідом. Професійні інженери і техніки створюють довговічну і надійну продукцію для вас.

  Що таке безшовні труби? Відповідь на це питання ви зараз дізнаєтеся. Вони являють собою замкнутий профіль без будь-яких швів з круглим поперечним перерізом. Їх застосування є універсальним, але частіше за все вони знаходять свою нішу саме в частині виготовлення і ремонту гідроциліндрів. Вони прості у використанні і монтажі, а також міцні і надійні, що є важливим фактором. Труби для виготовлення гідроциліндрів безшовні є одними з найбільш затребуваних труб. Це пояснюється їх особливістю - відсутністю швів, саме тому виріб вважається міцним і герметичним, а це дуже важливо при експлуатації, особливо, для переміщення по трубах побутових і промислових рідин. Вони не деформуються і не піддаються корозії від впливу на них негативних зовнішніх чинників. Найчастіше для виготовлення застосовують вуглецеві або леговані матеріали. Гідравліка Захід використовує сталі St52, St52.3, E410, E355 і St E460.

  Безшовні труби для ГЦ класифікують за способом виробництва на:

  • холоднотягнуті;
  • гарячекатані труби для гідроциліндрів.

  Вони відрізняються один від одного своїми якісними і технічними характеристиками.

  Крім запропонованого безшовного варіанту ми пропонуємо хонінгованние труби для гідроциліндрів. Внутрішня поверхня таких труб проходить процес шліфування, за рахунок цього відбувається розгладження внутрішньої поверхні труби, внаслідок чого поліпшуються якісні характеристики вироби.

  Щоб правильно підібрати всі параметри безшовної труби для гідроциліндра, зверніться до наших консультантів, які допоможуть вам визначитися з правильним вибором і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також ми можемо проконсультувати вас з питань монтажу і ремонту вашої гідравлічної техніки. Просто зателефонуйте нам по телефону, який вказаний на нашому сайті.

  Плюси і мінуси зварних труб для гідроциліндрів?
  зварні труби для гідроциліндрів

  Труби для виготовлення гідроциліндрів можуть бути не тільки безшовним, а й звареними. Останні мають як свої плюси, так і мінуси. Щоб розібратися в них, потрібно для початку зрозуміти що представляють собою зварні труби для гідроциліндрів. Це труби, які виготовляються за допомогою формування і електрозварювання. Для їх виробництва використовується низьколегована або вуглецева сталь. Їх класифікують за видом швів на:

  • прямошовні;
  • спіральношовні.

  Щоб виготовити зварні труби використовують професійне трубозварювальне обладнання. З'єднання труб за допомогою зварювання - це єдиний спосіб виготовити виріб.

  Труби для гідроциліндрів - це важливий елемент, без якого не можливо виготовити або відремонтувати ГЦ. Але крім цього виробництво таких виробів є енерговитратним і трудомістким. Ось і один з плюсів зварних труб - це економічність у виготовленні, а згодом і недорога вартість для споживачів.

  Другою гідністю зварних труб є їх діаметр, який за співвідношенням з іншими видами буде більше і в рази перевищувати товщину стінок. За рахунок цього зменшується вага виробу, що сприятливо впливає на транспортування даного виду продукції.

  Які ж недоліки підстерігають нас за рогом?

  1. Такі труби для гідроциліндрів витримують тиск на порядок менше, якщо порівнювати з робочим тиском безшовних труб. Тому звужується перелік сфер використання зварних труб.
  2. Щоб створити зварні труби необхідно використовувати метали, які піддаються зварювання, а це може призвести до виникнення корозії. Саме тому необхідно додатково застосовувати спеціальні антикорозійні способи (гідроізоляція або оцинковка).

  Сподіваємося, що ця інформації полегшить ваш вибір. Гідравліка Захід пропонує вам тільки якісну продукцію. Крім труб і штоків ми займаємося виробництвом гідравлічних насосних станцій. Заходьте на наш сайт, щоб дізнатися докладніше.

  Безшовні холоднотягнуті труби для гідроциліндрів від Гідравліка Захід

  Труби для виготовлення гідроциліндрів холодним протягуванням проводяться за допомогою холодної деформації. Вони знайшли своє широке застосування не тільки в ГЦ, а й в машинобудівній, промислової та кріогенної сферах. Для виробництва такого виду труб Гідравліка Захід використовує тільки якісну леговану або вуглецеву сталь, такі вироби не піддаються деформацій під впливом на них великих навантажень, вони захищені від корозії. Ми використовуємо такі марки сталей: St52; St52.3; E410; E355; St E460.

  Холоднотянуті труби для гідроциліндрів - це підвид безшовних труб. Вони застосовуються в умовах великого тиску в ГЦ. За рахунок нормалізації сталі під час виготовлення за європейськими стандартами поліпшуються якісні характеристики вироби і знімається зайва напруга металу. Заходьте на наш сайт і дізнайтеся більше інформації про наш асортимент. Гідравліка Захід займається виготовленням і ремонтом гідравлічного обладнання. Ми зарекомендували себе як надійні виробники, адже ми працюємо для вас - наших клієнтів!

  Детальніше Сховати