Каталог Товарів
Якісні комплектуючі європейських виробників зі складу та під замовлення.
Показати всі категорії

Гідроакамулятори

Економічно доцільно застосовувати гідроакумулятори в системах з епізодичними піками розходу, які значно перевищують середній росхід рідини в гідросистемі. Встановлена потужність гідроприводу при цьому може бути зменшена в півтора-два рази, а споживання енергії такою системою можна знизити більш, ніж на 50%. Пропонуємо акумулятори кращих виробників: Hydac, Ponar, OMT і т.п. Різні по конструкції (поршневі, балонні, мембранні, сильфонні) і призначенням пневмогідроаккумулятори дозволяють отримати рішення для багатьох завдань.

Гідравлічні розподільники

Пропонуємо ручні, механічні або електромагнітні гідравлічні розподільники провідних болгарських виробників Caproni ( Капроні) і Badestnost (Бдещност). Якісне європейське промислове обладнання гарантує довгу, стабільну і безвідмовну роботу механізмів і гідравлічних систем.

Гідромотори

Гідравлічні прилади і гідромотори успішно застосовуються в різних сферах діяльності людини. Гідронасоси і гідромотори можна побачити скрізь, де необхідний потужний силовий вплив в механізмах і вузлах. Що таке гідромотор? Гідромотор -це пристрій, який призначений для перетворення енергії рідини в механічну енергію для руху робочого органу. Часто таким органом є вихідний вал. Його рух забезпечує роботу машини.

Дільники потоку

Дільники потоку застосовуються в тому випадку, якщо необхідно забезпечити заданий співвідношення швидкостей руху вихідних ланок, коли необхідно забезпечити висування штоків двох гідроциліндрів з однаковими швидкостями незалежно від навантаження на штоках, тоді в гідросистему може бути встановлений дільник потоку, який ділив вхідний потік на дві рівні частини. Пропонуємо дільники кращих виробників: Casappa, Vivoil, Caproni та ін.

Запірна арматура

Найширше застосування в промисловості отримала запірна арматура загальнотехнічного призначення, яка використовується при транспортуванні неагресивних рідин і газів. Запірна арматура спеціального призначення застосовується для корозійних, агресивних або токсичних середовищ, а також для умов високого тиску, низьких і наднизьких температур, вакууму. Виготовляється з легованих хромонікелевих сталей.

Клапани гідравлічні

Гідравлічний клапан в гідравлічних машинах і гідроприводах, прилад, в якого розміри робочого каналу змінюються внаслідок потоку гідравлічної рідини, який проходить крізь отвір. Гідравлічні клапани можуть виконувати наступні функції: захист гідросистем і механізмів машини від перенавантаження; створення певного постійного тиску в окремих ланках гідросистеми; контроль напрямку потоку рідини; редуціювання тиску рідини в окремих ланках гідросистеми; створення певного постійного перепаду тиску на окремих ділянках гідросистеми; здійснення заданої послідовності дій робочих органів машини з метою блокування.

Насоси гідравлічні

Гідронасос-це ведуча частина гідравлічної конструкції, від якої залежить правильна і безперебійна робота всієї системи. В даному приладі відбувається перетворення механічної енергії з енергії рідини, яка внаслідку впливає на робочий орган. Зазвичай таким органом є вихідний вал, який починає працювати після отримання перетвореної енергії. Обертальні рухи вала призводять до роботи усієї машини. Таким чином гідравлічний насос допомагає вирішити проблеми у багатьох галузях, а саме: нафтогазовій промисловості, авіації, залізничній галузі, лісопереробній галузі. Гілронасоси є частиною автомобілів, автокранів, дорожньої і будівельної техніки

Фільтри

Найбільшого поширення отримали механічні фільтри. При забрудненні такі фільтри знімаються з агрегату і замінюються новими. Втім також існують і масляні фільтри зі змінним фільтруючим елементом, корпус розбірний. Механічні фільтри набули широкого поширення в системах об'ємного гідроприводу. Конструктивно виділяють наступні типи механічних фільтрів: паперові (картонні); сітчасті; повстяні; дротові; пластинчасті і ін. Паперові та повстяні фільтри відносять до фільтрів тонкої фільтрації, а сітчасті, пластинчасті і дротяні - до фільтрів середньої і грубої фільтрації. У всіх системах використовуються обидва типи фільтрів.

Поршні гідроциліндрів

Пропонуємо великий асортимент поршнів для гідроциліндрів європейських виробників. Можливість виготовлення поршнів для гідроциліндра згідно технічного завдання на верстатах з ЧПК.

Теплообмінники, маслоохолоджувічі

Теплообмінник - пристрій, що охолоджує робочу рідину. Може бути повітряним або водяним. Активно застосовується в системах з важкими умовами роботи. Пропонуємо теплообміники наступних виробників: Hydac, Ponar, Emmegi і т.п.

  З чого складається силова гідравліка, особливості та переваги вибору

  силова гідравліка Силова гідравліка є важливою частиною багатьох промислових і мобільних систем і устаткування, а також спецтехніки. У наш час більшість пристроїв мають гідравлічні мотори, які відрізняються більшою питомою потужністю, надійністю і тривалим терміном експлуатації. Силова гідравліка для мобільної техніки найчастіше застосовується через можливість отримання максимально виконаної роботи за менший період часу. До того ж, гідравлічні системи компактні, що є їх основною перевагою над іншими типами. Система силової гідравліки працює шляхом передачі потужності від пристрою силового типу (дизельного генератора або двигуна) до гідравлічного обладнання. Це відбувається за рахунок переданої під високим тиском рідини, яка протікає по жорстким трубках або гнучких шлангах. Подібна силова гідравліка для промислового обладнання - оптимальний варіант для збільшення продуктивності спецтехніки. Тому її все частіше використовують в різних сферах для збільшення працездатності і результативності пристроїв.

  Силова гідравліка для мобільної техніки - в чому її особливості

  Силова гідравліка для мобільної техніки Використання енергії рідини двома механізмами, гідравлічним насосом і двигуном, об'єднується в систему, яка має назву гідропривід. У наш час багато мобільні види техніки оснащені такими системами, так як вони відрізняються легкістю в управлінні і досить великим діапазоном регулювання. У мобільній техніці часто використовуються об'ємні гідроприводи, що складаються з поєднання гідравлічних насосів і гідромоторів. У них передача зусилля для виконання роботи механізмами здійснюється шляхом зміни напрямку потоку рідини. В такому випадку використовується потенційна енергія. Принцип дії приводу в силовій гідравліци для мобільної техніки складається в механічному типі передачі зусилля від двигуна до гідронасосу, який створює тиск в надмірній кількості. Виникнення цього процесу дає можливість робітникові валу, який з'єднаний з виконавчим механізмом, обертатися. У виробництві силової гідравліки важливим компонентом вважається здатність виконання роботи більш ефективно. Перевагою такого гідроприводу є створення високого тиску. Це важливо, оскільки потрібно здійснити передачу великого моменту сили на кінцеві механізми.

  Використовувана силова гідравліка для промислового обладнання

  силова гідравліка для промислового обладнання Гідравлічні системи дуже часто застосовують при оснащенні спецтехніки та механізмів. Їх часто використовують в:
  1. маніпуляторах;
  2. підйомниках;
  3. дорожньій техніці;
  4. верстатах;
  5. автотранспорті;
  6. водному транспорті.
  Діапазон використання не обмежується цими видами техніки і машин. Часте використання силової гідравліки викликано простотим перетворенням механізму обертання гідронасосу в поступальний рух гідромотора. Важливою перевагою гідроприводів, використовуваних в промисловому обладнанні, вважається їх компактність. Крім того, невеликі розміри є причиною значної питомої потужності агрегату. Серед інших переваг силової гідравліки для промислового обладнання розрізняють:
  • надійність;
  • простота обслуговування;
  • тривалий термін служби.
  Завдяки цим важливим факторам, багато видів спецтехніки та машин оснащені саме гідравлічним приводом.

  Як відбувається виробництво силової гідравліки

  виробництво силової гідравліки При виготовленні гідросистеми враховуються всі особливості техніки або механізму, на якому вона буде встановлена. Ретельний вибір складових компонентів значно подовжує термін служби пристрою, що було обладнано гідроприводом. Це також враховується при виготовленні гідравлічних насосних станцій, які часто застосовують для забезпечення гідравлічною енергією відповідних інструментів і обладнання. Перед початком проектування системи силової гідравліки потрібно визначитися з видами і кількістю обладнання, що вам буде необхідно. Після складання переліку пристроїв, варто наступний етап: позначення порядку роботи механізмів, які типи пристроїв можуть одночасно функціонувати. Після вибору всіх елементів, потрібно підібрати додаткові установки і пристосування. До них відносять: пульти управління, клапани, цистерни, а також охолоджувачі для гідравлічної рідини. Таким чином, правильний вибір складових компонентів дозволить сконструювати кращий варіант гідросистеми для вашого обладнання або спецтехніки. При цьому, вирішивши купити гідроциліндр, варто звернутися до нас. У нас велика різноманітність пропозицій для будь-якого механізму і сфери застосування. До основних категорій обладнання, що представлено в нас на сайті, відносять наступні елементи силової гідравліки:
  • гідронасоси;
  • клапани і фільтри гідравлічні;
  • гідромотори та охолоджувачі;
  • гідравлічні акумулятори.
  У нашій компанії Гідравліка Захід можна підібрати всі елементи для того, щоб сконструювати гідросистему, необхідну для оптимізації вашого виробництва.
  Де купити насоси, клапани, фільтри - особливості вибору
  насоси Гідронасос є одним з основних елементів гідросистеми. Вони можуть бути:
  1. шестерні насоси. Складаються з шестерень, що розташовані в корпусі, добре прилягає до них;
  2. плунжерні (поршневі). Робота насоса полягає в зворотно-поступальному пересуванні поршнів (плунжеров);
  3. аксіально-поршневі. Мають менші розміри і масу, можуть працювати при великій кількості оборотів.
  Шестерні насоси часто використовуються при виробництві силової гідравліки об'ємних гідроприводів бульдозерів. Плунжерні і поршневі гідронасоси застосовуються на виробничих цехах, хімзаводах, для конструювання системи подачі води. Аксіально-поршневі гідронасоси іноді застосовуються в якості гідравлічних моторів, для них краще підбирати клапани регулюючого типу. Великий вибір гідронасосів представлений на сайті нашої компанії Гідравліка Захід. У нас величезний асортимент пристроїв для модернізації ваших машин і техніки. При виборі додаткових деталей для пристроїв, можна дізнатися актуальні ціни на штоки для гідроциліндрів. Гідроклапани призначені для регулювання параметрів потоку рідини. Розрізняють два види: регулюючі та напрямні. Перший тип клапанів дає можливість регулювати тиск рідини в потоці. Напрямні елементи припиняють подачу рідини, коли досягається встановлених настройками значень. У свою чергу, гідравлічні фільтри спрямовані на очищення від бруду і пилу, інших елементів, які забруднюють робочу рідину. Їх використовують для установки в будівництві, виробництві, а також дорожньо-комунальній сфері. Варто врахувати, що всі елементи для конструювання гідравлічної системи виконані з високоякісних матеріалів. У нас представлені вироби багатьох відомих виробників: HYDAC, PARKER, BUCHER, VIKERS, MOOG, STAUFF, HAWE, DENISON, BOSCH REXROTH, OLEAR, MTC, SUN HYDRAULICS. Всі вони випускають товар, який відповідає всім світовим стандартам.
  Кращі гідромотори та гідроакумулятори для вашої спецтехніки
  клапани Гідравлічні двигуни, представлені на нашому сайті, мають кілька типів виконання. До основних видів відносять:
  • аксіально-поршневі;
  • шестеренні;
  • героторні;
  • радіально-поршневі.
  Кожен вид мотора має свою сферу застосування. При виборі цього елемента гідросистеми варто враховувати призначення і технічні характеристики пристрою. Гідроакумулятори для гідравліки забезпечують зниження енергоємності на виробництві. Їх хороша робота дає можливість підтримувати стабільно нормальний тиск в системі. На нашому сайті є величезний вибір гідромотор і акумуляторів для вашої спецтехніки. Весь товар виготовлений відповідно до норм DIN і EN, що гарантує надійну і тривалу роботу обладнання. У нас розташовано виробництво труб для гідроциліндрів, що мають високу якість і відмінні технічні характеристики. Зв'язавшись з нашими менеджерами, ви зможете отримати кваліфіковану допомогу у виборі відповідного обладнання. До того ж, фахівець компанії проконсультує по всіх питаннях. Звертайтеся, і ми підберемо вам все елементи для силової гідравліки.
  Детальніше Сховати